• Detail firmy

ĆESKÁ BEZPEĆNOSTNÍ SLUŽBA - SEVER s.r.o.

Adresa

Kaplířova 233
411 11 Sulejovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25446614
DIČ:  CZ25446614

Výrobky, činnosti

Ostraha a ochrana majetku a osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 531 163
Mobil: +420 603 465 663
E-mail: cbs.sever@tiscali.cz
WWW: mujweb.atlas.cz

Kontaktní osoba

Anna Ševelová - Jednatel

Jaroslav Ševela - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!