• Detail firmy

Petr Dlouhý

Základní popis

-montáže,revize a opravy elektrických zařízení NN -bytové a průmyslové výstavby -montáže , revize a opravy hromosvodů -výkopové a zemní práce

Adresa

Masarykova 69
411 13 Třebenice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63140144
DIČ:  CZ6604210140

Výrobky, činnosti

Revize elektrických zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 594 896
Mobil: +420 603 525 977
E-mail: eldlouhy@wo.cz
WWW: www.el-dlouhy.cz

Kontaktní osoba

Petr Dlouhý

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.