• Detail firmy

CURLING PROMO, s.r.o.

Základní popis

Curlingové akce pro firmy, tréninky začátečníků, společensko sportovní večery, odborný výklad, zorganizování turnaje a občerstvení. Provoz jediné specializované curlingové haly v ČR. Firemní teambuilding založený na principech curlingu.

Adresa

Bohdalecká 1490/25
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26769590

Výrobky, činnosti

Sportovní centrum

Curlingové akce pro firmy,tréninky začátečníků,společensko sportovní večery,odborný výklad,zorganizování turnaje a občerstvení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 513 641
E-mail: info@curlingpromo.cz
WWW: www.curlingpromo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Kubeška - Jednatel

Telefon: 234 710 371
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.