• Detail firmy

Remarkplast, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí výkup, regranulaci a recyklaci plastů. Prodej termoplastů.

Adresa

Luká 152
798 56 Bohuslavice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25896547

Výrobky, činnosti

Recyklace plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 383 680
Mobil: +420 604 270 787
Fax: +420 582 383 742
E-mail: remarkplast@quick.cz
WWW: www.remarkplast.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Vydržel - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

František Tauterman

Nabízíme ekologickou likvidaci elektronického šrotu, výpočetní techniky, lékařských zařízení, telekomunikačních technologií, solárních panelů či baterií. Zajišťujeme kompletní svoz a při převzetí odpadu vždy vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci.