• Detail firmy

František Havlíček

Základní popis

Provádíme deratizace, dezinfekce, dezinsekce, instalujeme sítě proti ptákům. Provádíme údržbu zeleně a stromů, úklid, vyklízení nebytových prostorů, likvidace odpadu, protipožární nátěry.

Adresa

Na Výsluní 343
251 65 Ondřejov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15903206

Výrobky, činnosti

Dezinfekce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 042 351
E-mail: info@pohys.cz
WWW: www.pohys.cz

Kontaktní osoba

František Havlíček - Majitel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.