• Detail firmy

Jeřáby UB, a.s.

Základní popis

Projekce, konstrukce a dodávky elektrických mostových jeřábů s hákem, drapákem a traverzou. Podvěsné, portálové, sloupové a speciální hutní jeřáby do elektrolýzy primárního hliníku. Provádíme rekonstrukce, dodáváme náhradní díly a jeřábové dráhy.

Adresa

Pekařská 1642
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25551663

Výrobky, činnosti

Jeřáby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 548 300
E-mail: hanacek@jerabyub.cz
WWW: www.jerabyub.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Hanáček - Předseda představenstva

Mobil: 736 486 860

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.