• Detail firmy

TUCEKSTAV s.r.o.

Základní popis

stavba- rodinné domy na klíč

Adresa

V záhybu 747
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27155633

Výrobky, činnosti

rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 910 042
Mobil: +420 777 809 447
E-mail: info@tucekstav.cz
WWW: tucekstav.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tuček - Majitel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.