• Detail firmy

Jeřábek Tomáš

Základní popis

Zasklívání balkónů a lodžií - bezrámový zasklívací systém. Rychlá a kvalitní montáž, splátkový prodej, záruční a pozáruční servis.Prodáváme mobilní telefony - česká distribuce.

Adresa

Španielova 1306/66
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65421108

Výrobky, činnosti

Zasklívání balkónů

Zasklívání balkónů a lodžií - bezrámový zasklívací systém. Rychlá a kvalitní montáž, splátkový prodej, záruční a pozáruční servis.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 034 488
E-mail: balkony@sintras.com
WWW: www.sintras.com

Kontaktní osoba

Tomáš Jeřábek - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.