• Detail firmy

AC SYSTEMS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletní ochranou zboží v obchodech proti krádeži RF, AM, EM. Bezpečnostní zrcadla, safery a další doplňky. Ochrana knih. Zastoupení firem Dialoc a Se-Kure. Dodáváme moderní systém počítání osob v obchodních centrech a prodejních sítích.

Adresa

Šrobárova 3
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62911091
DIČ:  CZ62911091

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní a kontrolní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 737 874
Telefon: +420 272 734 831
Mobil: +420 603 267 430
Fax: +420 272 737 877
E-mail: acsystems@acsystems.cz
WWW: acsystems.cz

Kontaktní osoba

ing. Ladislav ing.Antl, CSc. - Jednatel

Pošvec

Další firmy v oboru

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.