• Detail firmy

VV Metal s.r.o.

Základní popis

Strojírenská výroba, činnost na výrobu důlní techniky, dílů pro závěsné a kolejové lokomotivy, dílů pro pásové nakladače a dílů pro drtiče uhlí.

Adresa

Nerudova 228
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25876155

Výrobky, činnosti

Důlní stroje vývoj, výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 661 725
Mobil: +420 731 157 660
Fax: +420 558 661 725
E-mail: vv.metal@cmail.cz
WWW: vvmetal.vyrobce.cz

Kontaktní osoba

Ota Vrána - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.