• Detail firmy

Roman Zlomek - Izoltec

Základní popis

Naše firma působící po celé ČR, pro Vás provádí dodávky a montáže izolací plochých střech, izolací teras a balkonů, izolace proti zemní vlhkosti , radonu a tlakové vodě. Dále pro naše zákazníky provádíme izolace jezírek, bazénů a vodních děl.

Adresa

Vracovská 653
696 81 Bzenec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68704577
DIČ:  CZ6804271540
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Hydroizolace střechy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 795 935
E-mail: izoltec@seznam.cz
WWW: www.izoltec.cz

Kontaktní osoba

Roman Zlomek - Majitel

Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.