• Detail firmy

ÚSTAV NEROSTNÝCH SUROVIN a.s.

Základní popis

Provádění chemických, mineralogických a rentgenových analýz vod, hornin a minerálů. Výroba přístrojů, zpracování odpadů, měření radonu

Adresa

Vítězná 425
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45147965
DIČ:  CZ45147965

Výrobky, činnosti

Akreditované laboratoře

zkušební a testovací

Kontaktní údaje

Fax: +420 327 762 134
E-mail: holding@uns.cz
E-mail: uns.servis@iol.cz

Kontaktní osoba

Dr. Pavel Filip - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.