• Detail firmy

Ing. Milan Houska

Základní popis

Velkoobchodní a internetový prodej. Prodáváme světelné zdroje GE, Megaman, úsporky, zářivky, LED žárovky a pásky, halogenové žárovky, svítidla Kanlux, podlinky, bodovky, prachotěsy, rastry, venkovní svítidla, ventilátory, lampičky, jističe.

Adresa

Sídliště Křinické 206
550 01 Broumov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13543296
DIČ:  CZ5409220597

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 524 921
Mobil: +420 608 023 356
Fax: +420 491 524 924
E-mail: mhkanlux@mhkanlux.cz
WWW: www.mhkanlux.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Houska - Majitel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.