• Detail firmy

H-K - Stav, v.o.s.

Základní popis

Provádíme novostavby na klíč, rekonstrukce, půdní vestavby, veškeré instalace a revize. Zajišťujeme truhlářské, klempířské a pokrývačské práce

Adresa

Na zlodějce 321
281 67 Stříbrná Skalice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26768887

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 610 420
E-mail: hk.stav.vos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Hrůša - Jednatel

Luboš Kroutil - Jednatel

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.