• Detail firmy

MURAS GROUP, s.r.o.,

Adresa

Ropice 364
739 61 Ropice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26837196

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiály a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 761 251
Mobil: +420 608 722 802
Fax: +420 558 761 253
E-mail: muras@muras.cz
E-mail: libor.muras@muras.cz
WWW: www.muras.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Muras - Majitel

Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.