• Detail firmy

PRO DESIGN, s.r.o.

Základní popis

Kompletní reklamní práce nejen pro dopravce. Nabízíme potisk autoplachet, polep pevných nástaveb, firemních vozidel a tahačů. Provádíme digitální tisk

Adresa

Hatě 520
261 01 Příbram III

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48957861

Výrobky, činnosti

Reklama na autoplachty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 624 664
Fax: +420 318 627 548
E-mail: vyroba@pro-design.cz
WWW: www.pro-design.cz

Kontaktní osoba

Martin Bláha - Majitel

Mobil: +420 602 213 463
Další firmy v oboru

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.