• Detail firmy

David Petrtýl

Základní popis

Poskytování kompletních reklamních služeb. Výroba vizitek, letáků, plakátů a reklamních předmětů. Potisk triček,pískování, dárkové předněty

Adresa

Zátiší č.p. 492
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86744925

Výrobky, činnosti

Kompletní reklamní servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 710 031
Mobil: +420 775 370 741
Mobil: +420 777 023 376
E-mail: reklama@vektorgrafik.cz
E-mail: vektorgrafik@iol.cz

Kontaktní osoba

David Petrtýl - Majitel

Telefon: 777 023 376
Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.