• Detail firmy

Nower systems s.r.o.

Adresa

Želivská 373/20,
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27452395
DIČ:  CZ27452395
Rok založení:  2006

Výrobky, činnosti

Poskytování SW a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 808 782
Mobil: +420 608 754 472
E-mail: info@nower.cz
WWW: www.nower.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Veruňák - Jednatel

ing. Petr Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.