• Detail firmy

I.S.M. Prag, s.r.o.

Základní popis

Topení - chlazení - vzduchotechnika - instalatérství, rozvody, projekty, dodávky a montáže pro bytové domy, hotely, nemocnice, průmyslové objekty, ústřední topení, výměníkové stanice, presfiting, produktovody.

Adresa

Kunětická 2
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25052284

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 913 886
E-mail: info@ism-prag.cz
WWW: www.ism-prag.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jiří Veselý - Jednatel

Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.