• Detail firmy

CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s.

Základní popis

•realizaci stavby až po kolaudaci•autorský a stavební dozor v průběhu stavby až po kolaudaci•poradenství v oblasti financování bydlení•marketingové průzkumy•právní agendu (založení a vedení dokumentace bytového družstva, správa bytového družstva)

Adresa

Štrossova 277 - Bílé předměstí
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25917773
DIČ:  CZ25917773
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 614 845
Telefon: +420 466 614 677
Fax: +420 466 614 677
E-mail: pce@czstavhold.cz
WWW: www.czstavhold.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Quarda - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.