• Detail firmy

4IT

Základní popis

Provádíme elektromontáže a elektroinstalační práce. Děláme RD, byty, průmyslovou výstavbu, zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, rozvody kabelové televize STA, strukturované sítě LAN, požární systémy EPS. Instalujeme hromosvody.

Adresa

Brněnská 442
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66560519

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontáže a elektroinstalační práce

Provádíme elektromontáže a elektroinstalační práce. Děláme RD, byty, průmyslovou výstavbu, zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 254 455
E-mail: prodej@4it.cz
WWW: www.4it.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Brabec - Majitel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.