• Detail firmy

Gamys, s.r.o.

Základní popis

Dovozce výrobníků zmrzliny Gel-Matic a Bravo, nápojové technologie Ugolini, chladících a mrazících vitrín Ital-Proget. Dodáváme odšťavňovače Oranfresh

Adresa

Zámecká 488/20
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25861611
DIČ:  CZ25861611

Výrobky, činnosti

Gastronomické zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 208 269
Mobil: +420 775 951 200
E-mail: info@gamys.cz
WWW: www.gamys.cz

Kontaktní osoba

Petr Koštoval

Další firmy v oboru

EFRIG s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací do domácností, kanceláří a jakýchkoliv jiných objektů. Nabízíme kompletní realizaci mrazírenských a chladírenských boxů na zakázku.

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.