• Detail firmy

EHOS - Milan Hosaja

Základní popis

Dodávka a montáž klimatizace. Provádíme též veškeré elektroinstalace v bytových i komerčních prostorách a jejich revize. Instalujeme zabezpečovací systémy, podlahové vytápění DEVI, osvětlení interiérů a budov, centrální vysavače.

Adresa

Školní 740
696 21 Prušánky

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68053452
DIČ:  CZ480720453
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Podlahové vytápění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 353 464
Mobil: +420 603 778 949
E-mail: info@ehos.cz
WWW: www.ehos..cz

Kontaktní osoba

Milan Hosaja - Majitel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.