• Detail firmy

Rosenberg, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme střešní, radiální, axiální, potrubní, kanálové i koupelnové ventilátory, klimatizační jednotky, elektromotory, oběžná kola a vzduchotechnická zařízení. Provádíme kovotlačitelské práce. Poradíme a navrhneme optimální řešení.

Adresa

Klenčí pod Čerchovem 101
345 34 Klenčí pod Čerchovem

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00870226

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnická zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 775 811
E-mail: vasickova@rosenberg.cz
WWW: www.rosenberg.cz

Kontaktní osoba

Karel Šnour - Jednatel

Pobočky

ROSENBERG s. r. o.
Kloboukova 9/1182
148 00 Praha 4 - Roztyly

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.