• Detail firmy

SIBAR, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem sítotiskových barev a přípravků a tiskařských zařízení.

Adresa

Na Louži 11a/151
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27064298

Výrobky, činnosti

Sítotiskové barvy

Zabýváme se výrobou a prodejem sítotiskových barev a přípravků a tiskařských zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 485 400
Fax: +420 241 484 147
E-mail: barvy@sibar.cz
WWW: www.sibar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Vavřinek - Jednatel

Mobil: +420 602 385 999
Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.