• Detail firmy

Zrukol, s.r.o.

Základní popis

Provádění konstrukčních prací, výroba strojů a zařízení pro vápenky a cementárny a pro dopravu a skladování sypkých hmot.

Adresa

Potácelova 1767/38
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26279304

Výrobky, činnosti

Konstrukce a výroba strojů

výroba strojů a zařízení pro vápenky a cementárny a pro dopravu a skladování sypkých hmot.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 563 888
E-mail: zrukol@zrukol.cz
WWW: www.zrukol.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Lerch - Jednatel

Mobil: 7 231 563 888
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.