• Detail firmy

Smile Company, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zajišťováním reklamních předmětů z Asie, Evropy i tuzemska.

Adresa

Rašínovo nábřeží 65/24
128 00 Praha 2 - Vyšehrad

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26454882

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Zabýváme se zajišťováním reklamních předmětů z Asie, Evropy i tuzemska.Sada Parker,trička,Sportovní bunda s výšivkou,Nůž Victorinox, USB Flash disk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 472 927
Mobil: +420 777 626 445
Fax: +420 244 472 927
E-mail: smile@smile-company.cz
WWW: smile-company.cz

Kontaktní osoba

Josef Dvořáček - Jednatel

Romana Krahulíková - Jednatel

Další firmy v oboru

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.