• Detail firmy

Smile Company, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zajišťováním reklamních předmětů z Asie, Evropy i tuzemska.

Adresa

Rašínovo nábřeží 65/24
128 00 Praha 2 - Vyšehrad

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26454882

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Zabýváme se zajišťováním reklamních předmětů z Asie, Evropy i tuzemska.Sada Parker,trička,Sportovní bunda s výšivkou,Nůž Victorinox, USB Flash disk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 472 927
Mobil: +420 777 626 445
Fax: +420 244 472 927
E-mail: smile@smile-company.cz
WWW: smile-company.cz

Kontaktní osoba

Josef Dvořáček - Jednatel

Romana Krahulíková - Jednatel

Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.