• Detail firmy

Jan Švarc

Základní popis

Zajišťujeme veškeré bytové a průmyslové elektroinstalační práce, včetně projektů, revizí a přihlášek. Revize elektrického ručního nářadí, montáž hromosvodů, domácí telefony. Možnost zajištění i ostatních řemesel.

Adresa

Tehovská 2292/76
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61002879

Výrobky, činnosti

Průmyslové a občanské elektroinstalace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 292 817
E-mail: svarcak@seznam.cz
WWW: www.elektrosvarc.cz

Kontaktní osoba

Jan Švarc - Jednatel

Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.