• Detail firmy

ZÁMEČNICTVÍ ŘEHÁK spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme na zakázku ploty, rámy, vrata, klece, mříže, branky, voliéry, zábradlí, schodiště, garážová vrata, autobusové zastávky - čekárny, kovový nábytek, pracovní regály i pro průmysl. Také malosériová výroba. Nově prodej komponentů pro výrobu bran.

Adresa

Volduchy 402
338 22 Volduchy

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26323893

Výrobky, činnosti

Zábradlí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 723 334
Mobil: +420 731 566 241
Fax: +420 371 723 334
E-mail: zamecnictvi.rehak@quick.cz
WWW: www.zamecnictvirehak.estranky.cz

Kontaktní osoba

František Řehák - Majitel

Mobil: +420 731 566 240

Lila Řeháková - Jednatel

Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.