• Detail firmy

František Hudos-Lifra alarm

Základní popis

Poskytujeme fyzickou ostrahu objektů.Montujeme elekronické zabezpečovací i požární signalizace a kamerové systémy.Provozujeme pult centrální ochrany.

Adresa

Prievidzská 2394/3
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18085792
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fyzická ostraha osob

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 866 195
Mobil: +420 777 866 285
E-mail: lifraalarm@seznam.cz
WWW: www.lifraalarm.com

Kontaktní osoba

František Hudos - Majitel

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.