• Detail firmy

EDDY SAFE STUDIO GROUP, s.r.o.

Základní popis

Provádění kompletního zabezpečení bytů, kanceláří a objektů. Montáž bezpečnostních a protipožárních dveří a zámků. Prodej trezorů.

Adresa

Klímova 2177/3
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25516361

Výrobky, činnosti

Provádění kompletního zabezpečení bytů, kanceláří

Provádění kompletního zabezpečení bytů, kanceláří a objektů. Montáž bezpečnostních a protipožárních dveří a zámků. Prodej trezorů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 219 768
WWW: www.eddy.cz

Kontaktní osoba

pí. Kalvodová

Mobil: +420 608 826 137
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.