• Detail firmy

HIT HOFMAN s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme výstražná bezpečnostní zařízení pro použití na pozemních komunikacích, barvu a balotinu pro vodorovné dopravní značení.

Adresa

Pražská 333
252 44 Psáry-Dolní Jirčany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48536539
DIČ:  CZ48536539

Výrobky, činnosti

Barvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 029 960
Fax: +420 241 941 492
E-mail: veselovsky@hit-hofman.cz
E-mail: hit@hit-hofman.cz
WWW: www.hit-hofman.cz

Kontaktní osoba

ing. Karel Hofman - Jednatel

ing Vít Veselovský

Telefon: 241 029 967
E-mail: veselovsky@hit-hofman.cz
Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.