• Detail firmy

Benefit CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se tvorbou softwaru, datových aplikací pro zpracování podnikových agend, kompletního účetního a výrobního systému pro obuvní a oděvní průmysl

Adresa

Hrubého 11
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25528301
DIČ:  CZ25528301
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Software aplikace, komerční

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 219 099
Telefon: +420 541 219 098
Fax: +420 541 215 886
E-mail: benefit@benefitcz.cz
WWW: www.benefitcz.cz

Kontaktní osoba

ing. Radomír Beneš - Jednatel

Marek Chrást - Jednatel

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.