• Detail firmy

MÜLLER-KOVO, s.r.o

Základní popis

Vyrábíme nůžky na plastové potrubí, okenní a dveřní sítě proti hmyzu ze skelných vláken potažených plastem.

Adresa

Na návsi 30
267 42 Broumy

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27172830

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 585 130
Telefon: +420 311 585 474
E-mail: muller-kovo@iol.cz
WWW: www.muller-kovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Müller - Jednatel

Mobil: 606 704 143

Jiří Müller, ml. - Jednatel

Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Provádíme drátové řezání a hloubení. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme Vám výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce frézování a rovinné broušení. Pro kompletní zjištění služeb navštivte naše webové stránky.