• Detail firmy

Nakladatelství a vydavatelství ADMIRÁL, s.r.o.

Adresa

Křížkový Újezdec
251 68 Křížkový Újezdec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26767139

Výrobky, činnosti

Reklamní servis - vydavatelské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 675 511
Mobil: +420 602 313 905
E-mail: ssamkova@orig.cz
WWW: www.orig.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Samková - Jednatel

Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.