• Detail firmy

Stěhování a vyklízení objektů Soukop

Základní popis

Provádíme práce potřebné pro Vaše nemovitosti a reality: autodoprava, stěhování, stavební práce.

Adresa

Budovatelská 444/26
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70453845
DIČ:  CZ7207293962
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Stěhování těžkých břemen

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 195 591
E-mail: soukop@soukop.cz
WWW: www.stavebni-firma-brno.soukop.cz

Kontaktní osoba

Jan Soukop

Mobil: +420 605 213 612
E-mail: soukop@soukop.cz
Další firmy v oboru

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.