• Detail firmy

Pemak s.r.o.

Základní popis

prodejem, servisem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů a náhradních dílů. V současné době rozšířila své působní o stroje zaměřené výhradně pro asfaltové technologie, kde je schopna nabídnou celou škálu strojů a zařízení pro výstavbu atd.

Adresa

Moskevská 659/63
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26169843

Výrobky, činnosti

Stavební stroje

Prodej, pronájem a servis stavební mechanizace, stavebních strojů a náhradních dílů. Autorizovaný prodejce - dodáváme válce, frézy, finišery Dynapac

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 023 234
Mobil: +420 739 544 168
Mobil: +420 602 376 597
E-mail: pemak@narexpha.cz
WWW: pemak.cz

Kontaktní osoba

Petr Mencl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.