• Detail firmy

DŘEVOTEX VACOV s.r.o.

Základní popis

Výroba zakázkového nábytku, dřevěných briket, nabídka palubek, podlahových prken, modřínových šindelí a venkovních i vnitřních dveří.

Adresa

Chvalšovice 1
384 73 Chvalšovice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46682864

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 396 434
E-mail: drevotexcz@volny.cz
WWW: www.drevotex.cz

Kontaktní osoba

František Česánek - Jednatel

Mobil: +420 603 182 894

Ing. Lubomír Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.