• Detail firmy

Damira CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí drogerie a domácích potřeb. Nabízíme prací prášky, úklidové prostředky a přípravky pro uchování potravin.

Adresa

Krupá u Kostelce nad Černými Lesy 139
281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26506386

Výrobky, činnosti

Domácí potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 697 346
Mobil: +420 731 503 976
Fax: +420 321 679 496
E-mail: office@damira.cz
E-mail: jana@damira.cz
WWW: www.damira.cz

Kontaktní osoba

Darek Radko - Majitel

Jana Netolická - Jednatel

Mobil: +420 737 289 693

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.