• Detail firmy

Zámečnictví - Zdeněk Žiška

Základní popis

Nabídka zámečnických a svářečkých prací a úprav strojů a zařízení.

Adresa

Traplice 39
687 04 Traplice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67535895

Výrobky, činnosti

Ocelová vrata a dveře

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 424 895
E-mail: zdenek.ziska@seznam.cz
WWW: www.zamecnictviziska.wz.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Žiška - Majitel

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.