• Detail firmy

CASA RIO s.r.o.

Základní popis

Provozujeme architektonicko-designérské studio. Specializujeme se na rekonstrukce, interiéry, expozice a nábytek do bytů, restaurací, kanceláří

Adresa

Vřesová 678/7
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25759647

Výrobky, činnosti

Provozujeme architektonicko-designérské studio.

Provozujeme architektonicko-designérské studio. Specializujeme se na rekonstrukce, interiéry, expozice a nábytek do bytů, restaurací, kanceláří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 210 518
Mobil: +420 737 252 016
Fax: +420 226 210 519
E-mail: vhampl@casario.cz
WWW: www.casario.cz

Kontaktní osoba

Věra Hamplová - Jednatel

Další firmy v oboru

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.