• Detail firmy

CASA RIO s.r.o.

Základní popis

Provozujeme architektonicko-designérské studio. Specializujeme se na rekonstrukce, interiéry, expozice a nábytek do bytů, restaurací, kanceláří

Adresa

Vřesová 678/7
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25759647

Výrobky, činnosti

Provozujeme architektonicko-designérské studio.

Provozujeme architektonicko-designérské studio. Specializujeme se na rekonstrukce, interiéry, expozice a nábytek do bytů, restaurací, kanceláří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 210 518
Mobil: +420 737 252 016
Fax: +420 226 210 519
E-mail: vhampl@casario.cz
WWW: www.casario.cz

Kontaktní osoba

Věra Hamplová - Jednatel

Další firmy v oboru

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.