• Detail firmy

TEHYKON BRNO s.r.o.

Základní popis

Hydroizolační konstrukce deklarovaná pod obchodním názvem TEVISTYR je technologie na ochranu střešních plášťů před atmosferickou vlhkostí.

Adresa

Šumavský 33
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26887177

Výrobky, činnosti

Izolační stavební hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 215 500
Mobil: +420 603 182 705
E-mail: tehykon@tehykon.cz
WWW: www.tehykon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Jakubíček: - Jednatel

Mobil: +420 603 182 705
E-mail: jjakubicek@tehykon.cz

Ing. Karel Jakubíček - Jednatel

Mobil: +420 604 991 999
Další firmy v oboru

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.