• Detail firmy

BLAUPOOL s.r.o.

Základní popis

Prodáváme bazény a zastřešení. Dodáváme bazénové příslušenství Astral, Speck, Weltico, pískové filtrace, sauny. Stavíme krby z pískovce.

Adresa

Zapletalova 6/34
620 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26890283
DIČ:  CZ26890283

Výrobky, činnosti

Sauny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 219 160
Telefon: +420 605 279 389
Fax: +420 545 219 160
E-mail: blaupool@volny.cz
E-mail: info@blaupool.cz
WWW: www.blaupool.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Richterová - Jednatel

Mobil: +420 605 279 389
Další firmy v oboru

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.