• Detail firmy

HAERING, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme průmyslové nátěrové hmoty, barvy, fasády a omítky včetně prodejního servisu. Dodáváme barvy na kov, dřevo, karton, umělou hmotu.

Adresa

Purkyňova 3050/99a
612 45 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27677354
DIČ:  CZ27677354
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 426 157
Fax: +420 541 426 158
E-mail: info@haering.cz
WWW: www.haering.cz

Kontaktní osoba

Walter Baer - Jednatel

Stefan Baer - Jednatel

Ing. Ivo Saučuk - Ředitel

Mobil: +420 734 246 983

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.