• Detail firmy

Restima, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme fasádní a štukatérské práce s licencí. Ucelené zateplovací systémy fasád. Navrhujeme a zhotovujeme dekorativní barevné výmalby interiérů včetně hladkých stěrkovaných omítek, zdobných profilů a zlacení. Lakýrnické práce. Protipožární nátěry.

Adresa

Pod stanicí 622/14
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64579565

Výrobky, činnosti

Malíři pokojů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 252 061
E-mail: restima.cizek@tiscali.cz
E-mail: restima.novak@seznam.cz
WWW: www.restima.wz.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Novák - Jednatel

Aleš Čížek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!