• Detail firmy

BROTHER & DUCK s.r.o.

Základní popis

Naše společnost poskytuje komplexní servis služeb a poradenství v oblasti vybavování interiérů. Významnou měrou přispíváme k jednoduchému a příjemnému dokončení finální etapy staveb jak při developerských projektech.

Adresa

Na výšinách 889/14
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27230589

Výrobky, činnosti

Komplexní vybavení interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 107 777
Mobil: +420 774 252 752
Mobil: +420 724 109 459
WWW: www.brotherandduck.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Reitinger - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.