• Detail firmy

Karel Janů

Základní popis

Nabízíme grafická a kreativní řešení firemních corporate, tvorbu logotypů a tiskových reklamních materiálů.

Adresa

Šmeralova 198/25
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67791361

Výrobky, činnosti

Image firem - logotypy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 554 215
Fax: +420 266 710 302
E-mail: janu@segway.com
WWW: www.segway-cz.com

Kontaktní osoba

Karel Janů - Majitel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.