• Detail firmy

POINTEC s.r.o.

Základní popis

Dodávka, montáž, servis klimatizace. Správa a údržba nebytových budov, areálů a bytových domů.

Adresa

Josefa Hory 1287/25
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27109771
DIČ:  CZ27109771

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 511 678
Mobil: +420 724 045 922
Mobil: +420 732 556 271
E-mail: info@pointec.cz
E-mail: stryk@pointec.cz
WWW: www.pointec.cz

Kontaktní osoba

Daniel Stryk - Jednatel

Další firmy v oboru

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.