• Detail firmy

Marek Švec

Základní popis

Nabízíme Vám širokou paletu zámečnických výrobků.Firma se zabývá výměnou balkónového zábradlí při rekonstrukci a zateplování panelových a rodinných domů.

Adresa

Na Zlaté stezce 1562
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71710141

Výrobky, činnosti

Zábradlí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 586 100
Mobil: +420 605 414 347
E-mail: zamecnictvi.svec@centrum.cz
WWW: www.zamecnictvisvec.o1.cz

Kontaktní osoba

Marek Švec - Majitel

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.