• Detail firmy

Jiří Pokluda - TAYLOR

Základní popis

Dodávka a montáž plastových oken a dveří systému Veka. Nabídka zimních zahrad, markýz, parapetů a žaluzií. Výměny oken včetně zednických prací.

Adresa

Bezručova 1037/36
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46141880

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 646 077
E-mail: svetoken@seznam.cz
WWW: www.oknataylor.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pokluda - Majitel

Mobil: +420 603 862 007
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.